Ce proiecte au membrii Invata-Programare?
Stefanescu Mihai
  • Keymaster
  • 54 Posts
Facebook account Twitter account Google plus account LinkedIn account

Sunt sigur ca mare parte dintre noi nu ne multumim numai cu munca de la birou si/sau proiecte de freelancing si dezvoltam proriile proiecte pentru a testa noi moduri de lucru, pentru a invata diverse tehnologii si de ce nu poate chiar si pentru ceva bani in plus...

Deci, ce proiecte personale aveti?

//----

Hai sa postez si eu:

Unul dintre proiectele principale este acest site (care doresc sa-l dezvolt, sa-l fac o comunitate de eLearning), mai am inca un site (acesta) siĀ inca 3 proiecte ce inca nu sunt terminate, dar sper ca vor fi gata in curand.

Asta doar ca proiecte personale, in schimb ma mai ocup si cu alte proiecte de care am sa povestesc mai tarziu.

Razvan Popa
  • Junior Member
  • 7 Posts

Pe langa jobul principal mai am un mic parteneriat cu o persoana care are o firma de hosting si pe langa asta mai am o persoana care este designer si facem impreuna site-uri pentru ce clienti gasim. Si in viitor sper sa imi ajunga timpul sa scot si un produs pentru themeforest 

Stefanescu Mihai
  • Keymaster
  • 54 Posts
Facebook account Twitter account Google plus account LinkedIn account

Am facut un proiect Open Source pentru comunitatea Invata-Programare, din care sa invatam sau sa intelegem anumite aspecte mai bine. Daca avem oameni interesati va astept pe https://github.com/DoarMihai/CMCBidding</a></p>